Vinobraní v edenu

4. září 2020
13 - 21 hod. v Praze ve Vršovicích

Neomezená degustace

Nacházíte se zde: Aktuální ročník » Vinobraní 2016 » Aktuality 2016 » PRVNÍ PRAŽSKÉ VINOBRANÍ

PRVNÍ PRAŽSKÉ VINOBRANÍ

U Nákupního centra Eden v pražských Vršovicích proběhne v pátek 9. září od 13 do 21 hod tradiční VINOBRANÍ s Králem vín v Edenu.

Zúčastní se ho osobně 12 předních tuzemských vinařství, za všechny jmenujme nejlepší vinařství České republiky posledních let VINAŘSTVÍ VOLAŘÍK a jedno z našich nejprogresivnějších a nejmodernějších vinařství NOVÉ VINAŘSTVÍ. Po zakoupení vstupenky za 160 Kč (v ceně je sklenička, katalog, tužka a dárky) je ochutnávání vín zcela ZDARMA! O skvělou atmosféru se postará cimbálová kapela Slováckého krúžku v Praze pod vedením primáše Martina Sochora, se kterou si zazpívá sólista opery Národního divadla Václav Hajduch.

Na VINOBRANÍ s Králem vín v pražském NC Eden se představí celkem 12 předních tuzemských vinařství, která uspěla v letošním ročníku soutěže Král vín České republiky: Vinařství Volařík, Nové Vinařství, Chateau Mělník, Vinařství Maděřič, Vinařství Konečný, Vinařství Jan Plaček, Vitis Strážnice, Ampelos Znojmo, Pavlovín Velké Pavlovice, Vinařství Vladimír Tetur, Vinařství Fabikovič a Vinice Hnanice.

Vinařství prezentují vinaři nebo zástupci vinařství osobně. S nimi se můžete podělit o své bezprostřední dojmy z každého ochutnaného vzorku a dozvědět se vše potřebné nejen o vínech, ale i samotných vinařstvích. Každé vinařství má k dispozici jeden stánek, ve kterém Vám nabídne svá vína k ochutnání a k nákupu a to za výhodné tzv. SKLEPNÍ ceny, tedy ceny, za které byste tato vína pořídili pouze na Moravě, po vyčerpávající několikahodinové cestě po D1 tam a zpátky!

Vstupné je víc než přívětivé, přijde Vás na pouhých 160 Kč, za které dostanete skleničku (tu nevracíte, ale zůstane Vám jako pěkný suvenýr), katalog a tužku na Vaše degustační poznámky. Navíc s Přátelskou kartou - slevovým programem Nákupního centra Eden, máte vstupné ještě o 20 Kč levnější! Přátelská karta Vám navíc zaručí i další výhody a nakupování za Přátelské ceny ve vybraných obchodech NC Eden. Když si tedy budete chtít od degustace odpočinout, můžete zaběhnout na výhodný nákup, anebo se posadit na terasu ve 2. patře a dát si kávu, nebo na chutnou večeři. A pokud se v duchu ptáte, kolik peněz zaplatíte za ochutnávání skvělých moravských a českých vín, tak vězte, že NIC. Celodenní ochutnávání je zcela ZDARMA. Ale neberte si s sebou jen oněch 160 Kč na vstupenku, od všech vinařů si můžete koupit celou lahev, nebo i karton, pokud Vám bude jejich víno chutnat.

V Edenu se rozhodně nebudete nudit, celou akci moderuje Branko Černý, ředitel soutěže KRÁL VÍN České republiky, představí vám všechny vinaře osobně, ochutnáte jejich nejlepší víno v kombinaci s vhodným sýrem a lahodnou paštikou a nebude chybět ani losování o dárkové balíčky (lahev skvělého vína společně s knihou KRÁL VÍN České republiky 2016). A můžete přispět i dobré věci – koupí lahve růžového vína podpoříte organizaci MammaHelp, podporující ženy v boji s rakovinou prsu.

Chybět nebudou  ani oblíbení hosté, Jan Čenský, Radim Fiala a letos navíc nový host, Mr. Bean Double. S ním si návštěvníci budou moci pořídit velmi originální selfie.

K Vinobraní jsou připraveny tři soutěže nejen pro milovníky vína. Na FB stránce nakupnicentrumeden.com probíhá již od 15.8. soutěž o lahve vína a vstupenky na Vinobraní. Druhá soutěž bude probíhat přímo v NC Eden. V přízemí centra bude od 29.8. do 8.9. vystavený vůz Ford, u kterého bude sběrný box na vhození soutěžního kuponu s tipovací otázkou. Výherci získají zapůjčení Fordu s plnou nádrží na víkend a další dárky. A třetí soutěž bude probíhat přímo na náměstí v pátek 9.9. v místě konání vinobraní. Tuto soutěž organizuje partner vinobraní, společnost Ford a vítěz získá zapůjčení Fordu Mustang GT na jeden den zdarma. Podrobnosti k soutěžím i celé akci najdete na www.vinobranivedenu.cz nebo www.nceden.cz.

K NC Eden se dostanete snadno městskou hromadnou dopravou, což je pro intenzivní ochutnávače zásadní výhodou. Pro ty, kteří chtějí dorazit autem – třeba proto, aby si mohli odvézt co největší počet skvělých vín, které zde zakoupí za bezkonkurenční ceny – je k dispozici téměř 1.000 parkovacích míst v garážích NC Eden.

VINOBRANÍ s Králem vín v Edenu by neměli vynechat milovníci vín ani odborná veřejnost – restauratéři, obchodníci s vínem, zástupci vinoték či sommeliéři. Kdy lépe navázat cenné kontakty, načerpat rady a dozvědět se spoustu zajímavostí, než u sklenky dobrého vína?

Nákupní centrum Eden

Nákupní centrum Eden bylo postaveno v roce 2005. Na rozloze 30 800 m2 nabízí více než 100 obchodů, kde zákazníci najdou vše – od potravin Tesco Extra, přes módu pro mladou i střední generaci, zábavu, fitness, hračky, občerstvení či potřeby pro domácnost a nepostradatelné služby, jako jsou výroba klíčů či nejmodernější pobočka České pošty. Centrum se nachází na frekventované křižovatce U Slavie / Vršovická a řidiči zde mohou využít téměř 1000 parkovacích míst až na 3 hodiny zdarma. Více na www.nceden.cz.

Král vín České republiky

KRÁL VÍN České republiky je vinařský projekt, jehož základem je jedna z nejvýznamnějších soutěží vín u nás. V letošním roce se soutěže zúčastnilo přes 1 000 druhů vín od 155 tuzemských vinařů. Na soutěž navazuje 40 veřejných degustačních akcí po celé České republice. Hlavním výstupem je kniha KRÁL VÍN České republiky, která vychází každý rok v září. Více na www.kralvin.cz


Zpět na přehled

© 2004 - 2020 Nákupní centrum Eden, U Slavie 1527, 100 00 Praha 10
Kontakty: www.nceden.cz, info@nceden.cz, Správa centra: +420 272 011 711, Tesco EXTRA: +420 800 222 555, Dispečink + 420 272 011 735
Otevírací doba: Otevřeno každý den 9:00 – 21:00, Tesco Extra: nonstop

Nahoru